PILOMAT Słupki parkingowe automatyczne i stałe Zapory półautomatyczne gazowe Blokady antyterrorystyczne Kolczatki i szlabany parkingowe antyterrorystyczne Wyposażenie parkingów Podziemne rozdzielnice i studnie elektryczne chowane w ziemi PILOMAT ENERGY

masz pytania? zadzwoń do nas
+48 22 788 10 44

O firmie

Firma PILOMAT od ponad 40 lat jest liderem w produkcji automatycznych słupków i półautomatycznych zapór i blokad parkingowych zapewniających kontrolę dostępu wjazdu.

PILOMAT posiada bogatą gamę produktów wszechstronność w ofercie słupków i blokad parkingowych przydomowych,przemysłowych i antyterrorystycznych w najwyższej klasie i zapewniających najwyższe zabezpieczenie obiektów.

Półautomatyczne podziemne rozdzielnice wysuwane w ziemi  PILOMAT ENERGY zapewniają dostęp do elektryczności, wody i innych mediów.

Rozdzielnice elektryczne podziemne chowane w ziemie są stosowane w miejscach przeznaczonych w większości dla ruchu pojazdów z możliwością organizacji imprez kulturalnych, handlowych lub masowych jak bazary, hale targowe, deptaki i starówki.

Firma PILOMAT zajmuje się także produkcją kolczatek parkingowych i specjalnych zapór i blokad antyterrorystycznych.